Site Rengi

Öğrenci Gözünden Diriliş

Anasayfa » Öğrenci Gözünden Diriliş
Diriliş Özel Güvenlik Kursundan mezun olan bütün güvenlik kursu öğrencilerinden geri bildirim alarak güvenlik eğitimini daha verimli, etkili, anlaşılır ve insan odaklı hale getirmeye çalışıyoruz. Bu maksatla silahlı güvenlik kursu, silahsız güvenlik kursu, silah geçiş eğitimi ve güvenlik yenileme eğitimlerinde kursiyer fikirleri bizim için çok önem arz etmektedir. Aşağıda kursiyerlerimizin bazılarının bizim için düşündükleri seçim yapılmadan paylaşılmıştır.

Güzel aile ortamı var hızlı bir şekilde yardımcı oluyorlar dersleri diğer yerler gibi baştan savma yapmıyorlar aklına girecek şekilde anlatıyorlar başta Hasan hoca olmak üzere bütün hepsi çok sıcakkanlılar çok iyi bir eğitim kursu en iyi yönüde çok cana yakın olmaları aklınız karışmadan gidebilirsiniz….(İzzet Uçakçıoğlu)

Hocalarıyla, ortamıyla, yöneticileriyle Ankara’daki en güzel eğitim kurumu burası diyebilirim. Eğlence,güler yüz ve kesinlikle bir aile ortamı Herkese tavsiye ederim Diriliş güvenlik Ankara’nın 1 numaralı kursu (Berat Can)

Profesyonel ve tecrübeli eğitici kadrosu ile sınıfça kaliteli ve keyifli bir eğitim aldık. Tüm hocalar çok güleryüzlü ve herkesle çok ilgiliydi. Ankarada olan ve özel güvenlik mesleğini düşünen arkadaşlara tavsiye ediyorum, alternatif bir kurs düşünmeden gözünüz kapalı gidin.(Mert Ulusoy)

Kaliteli Kadrosu ve sadece özel güvenlik kursu aşamasında değil sonraki süreçte de kursiyerlerine desteğini sağlayan bir güvenlik kursu. Sadece gelir odaklı olarak kursiyerine yaklaşan bir kurum değil. Tüm ilgi ve destekleri için Diriliş Özel Güvenlik kursuna teşekkür ederim.